Kropką nad „i” będą Międzyszkolne Rozgrywki w Gry Planszowe, które odbędą się 3 czerwca w Szkole Podstawowej nr 2 w Łańcucie. A gier będzie do wyboru, do koloru: logiczne, zręcznościowe, na spostrzegawczość… Dodatkowo uczestnicy będą mieć możliwość zaprezentowania wykonanych przez siebie gier. Część z nich tematycznie nawiązuje do odzyskania przez Polskę niepodległości.

Projekt jest realizowany przez Fundację na Rzecz Psychoprofilaktyki Społecznej PRO-FIL dzięki dofinansowaniu Fundacji PZU. Łącznie odbędzie się 360 godzin zajęć dla 135 uczniów, a w Międzyszkolnych Rozgrywkach w Gry Planszowe weźmie udział ponad 100 osób.

Katarzyna Bukała, Koordynator projektu