Z życia szkoły

Aktualności
Ogłoszenia

Osiągnięcia

Sport

Informacje
o szkole

Historia
Patron

Współpraca
Kalendarz imprez

Dokumenty

Uczniowie

Samorząd
Klasy

Plan lekcji

Rada Rodziców

Pracownicy

Nauczyciele

Pedagog

Logopeda
Biblioteka

Świetlica

Galeria
Wycieczki
Galeria




 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona główna

Sport

   

  

Rok szkolny 2013/2014

2 kwietnia 2014 r. Julia Strzępka zajęła V miejsce w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu na 50 m stylem klasycznym kat. dziewcząt wynikiem 50,94 s.

14  listopada  2013 r.  Julia  Strzępka  zajęła  I  miejsce  w  Mistrzostwach  Powiatu  Łańcuckiego   Szkół  Podstawowych
w Pływaniu rocznik 2001 - 50 m stylem klasycznym
wynikiem 53,8 s. i III miejsce na dystansie 50 m stylem grzbietowym wynikiem 50,4 s.

14  listopada  2013 r.  Patryk  Chmiel  zajął  II  miejsce  w  Mistrzostwach  Powiatu  Łańcuckiego  Szkół  Podstawowych
w Pływaniu rocznik 2004 - 25 m stylem grzbietowym
wynikiem 25,1 s.

14  listopada  2013 r.  Gabriela  Wanowicz  zajęła III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Łańcuckiego Szkół Podstawowych
w Pływaniu rocznik 2002 - 50 m stylem grzbietowym
wynikiem 49,3 s.

13 września 2013 r. uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce w eliminacjach gminnych Turnieju Koszykówki Orlik Basketmania 2013″.

11 września 2013 r.   uczniowie  naszej   szkoły zajęli  II  miejsca, w  eliminacjach  gminnych IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w  kategorii   dziewcząt  i  chłopców 10-11 lat. W rozgrywkach brały udział dwa zespoły. Drużyna dziewcząt: Maria Kochman, Aleksandra Golenia, Karolina Pusz, Wiktoria Dąbek, Katia Rinaldi, Aleksandra Wałczyk, Gabriela Wałczyk, Magdalena Sochacka, Wiktoria Zyga, Aleksandra Pasierb i drużyna chłopców: Jakub Wanowicz, Szymon Pałka, Gracjan Kuca, Adrian Bełz, Tomek Pelc, Maksymilian Kiełb, Eryk Kontek, Norbert Bednarski, Jakub Brud, Jakub Pawlak.

Rok szkolny 2012/2013

20 czerwca 2013 r. Julia Strzępka zajęła II miejsce w Mistrzostwach Łańcuta w pływaniu 50 m stylem grzbietowym kat. 2001 z wynikiem 59,6 s. i II miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym kat. 2001 wynikiem 55,7 s.

20 czerwca 2013 r. Marcin Baran zajął III miejsce w Mistrzostwach Łańcuta w pływaniu 50 m stylem grzbietowym kat. 2001 z wynikiem 57,7 s.

10 czerwca 2013 r. uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce w Wielkim Festynie Sportowym - Łańcut 2013.

3 czerwca 2013 r. uczennice naszej szkoły zajęły IV miejsce w Wojewódzkim Turnieju Dziewcząt Szczypiorniak na Orlikach, a uczniowie IV miejsce w Wojewódzkim Turnieju Chłopców Szczypiorniak na Orlikach.

22 maja 2013 r. uczniowie naszej szkoły zajęli V miejsce w finale powiatu IMS SP 3-bój i 4-bój LA.

11 stycznia 2013 r. dziewczęta zajęły II miejsce w Mistrzostwach Łańcuta w Minisiatkówce  Dziewcząt.

21 listopada 2012 r. Julia Strzępka zajęła III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Łańcuckiego w Pływaniu na dystansie 50 m stylem grzbietowym i 50 m stylem klasycznym dziewcząt - kl. V.

21 listopada 2012 r. drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła III miejsce w Mistrzostwach Łańcuta minikoszykówki dziewcząt.

16 listopada 2012 r.  uczennice  naszej  szkoły  zajęły  II miejsce w  Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt,  a uczniowie  II miejsce
w Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców.

11 września 2012 r. uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsca w eliminacjach gminnych III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii dziewcząt i chłopców 10 - 11 lat.

   

 Rok szkolny 2011/2012    

13 stycznia 2012 r.  uczennice  naszej  szkoły  zajęły  III miejsce  w  Mistrzostwach  Łańcuta  w Minikoszykówce Dziewcząt,
a uczniowie III miejsce w Mistrzostwach Łańcuta w
Minisiatkówce Chłopców.

13 stycznia 2012 r.  uczennice  naszej  szkoły  zajęły  II  miejsce  w  Mistrzostwach  Łańcuta  w  Minisiatkówce  Dziewcząt,
a uczniowie III miejsce w Mistrzostwach Łańcuta w
Minisiatkówce Chłopców.

W  Powiatowych  Indywidualnych  Zawodach Lekkoatletycznych  Kacper Curkowicz zajął II miejsce w skoku w dal, Jan Wróbel  II  miejsce  w  biegu na  60 m, a  Weronika Trąd  I  miejsce w biegu  na 600 m,  czym  zakwalifikowała  się do udziału 
w Wojewódzkich Indywidualnych  Zawodach  Lekkoatletycznych.

W Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych Weronika Trąd zajęła III miejsce.

W Miejskich Rozgrywkach w Halowej Piłce Nożnej drużyna dziewcząt i drużyna chłopców zdobyła III miejsce.

Uczniowie naszej szkoły brali udział w  turnieju piłki nożnej o Puchar Donalda Tuska w kategorii chłopców i dziewcząt.

 

Rok szkolny 2010/2011    

20 maja 2011 r. uczennice naszej szkoły zajęły II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, w 4-boju lekkoatletycznym dziewcząt, a uczniowie IV miejsce w 4-boju lekkoatletycznym chłopców.

12 lutego 2011 r. uczeń Piotr Kornak otrzymał wyróżnienie w Plebiscycie na Najlepszego Młodzieżowca Łańcuta - talent roku 2010.

4 lutego 2011 r. uczennice naszej szkoły zajęły III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minisiatkówce Dziewcząt, a uczniowie III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minisiatkówce Chłopców.

2 lutego 2011 r. uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce w konkurencji sztafeta chłopców, a uczennice III miejsce w konkurencji sztafeta dziewcząt, w Pływackich Mistrzostwach Powiatu Łańcuckiego Szkół Podstawowych.

19 listopada 2010 r. uczennice naszej szkoły zajęły II miejsce w Turnieju piłki ręcznej dziewcząt, a uczniowie III miejsce  w Turnieju piłki ręcznej chłopców o Mistrzostwo Łańcuta. Zawody odbyły się na hali sportowej MOSiR w Łańcucie.

24 września 2010 r.  drużyna  chłopców  z  naszej  szkoły  w składzie:  Piotr Kornak,  Mateusz. Pelc, Bartosz Wróbel, Jakub Bielec, Karol Budziwół, Maciej Bełz zajęła III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.

14 września 2010 r.  uczniowie  naszej szkoły  zajęli  I  miejsce  w Turnieju  Eliminacyjnym - Orlika -
o Puchar Premiera Donalda Tuska w kat. chłopców.

 

   Rok szkolny 2009/2010

26 maja 2010 r. dziewczęta zajęły VII miejsce, a chłopcy V miejsce w Powiatowych Zawodach IMS Trójboju Lekkoatletycznego.

18 maja 2010 r.  Paulina Michno zajęła I miejsce, a Andżelika Czadowska III miejsce w Zawodach Trójboju  Lekkoatletycznego  Dziewcząt  o  Mistrzostwo  Łańcuta.  Zespołowo  w  kategorii dziewcząt

i chłopców uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce.

11 maja 2010 r. uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce, a uczennice III miejsce  w zawodach Czwórboju Lekkoatletycznego o Mistrzostwo Łańcuta.

1 maja 2010 r.  drużyna chłopców z naszej szkoły zajęła II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej na Boisku Orlik 2012 zorganizowanym dla uczczenia rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

29 kwietnia 2010 r. uczniowie naszej szkoły zajęli VII miejsce w XI  Turnieju Sprawnościowym  Szkół Podstawowych  imienia  Jana  Pawła II  Województwa Podkarpackiego.

22 stycznia 2010 r.  uczennice  naszej  szkoły zajęły  II miejsce w Turnieju Minikoszykówki Dziewcząt,
a uczniowie III miejsce w  Turnieju Minikoszykówki Chłopców.

15 stycznia 2010 r. drużyna chłopców z naszej szkoły zajęła II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej klas IV.

8 stycznia 2010 r. uczennice naszej szkoły zajęły II miejsce w Mistrzostwach Łańcuta w Minisiatkówce Dziewcząt.

23 października 2009 r. drużyna piłki ręcznej chłopców  naszej szkoły zajęła III miejsce w eliminacjach do Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 

 

                                             Rok szkolny 2008/2009

Drużyna chłopców z naszej szkoły w składzie: Mateusz Pelc, Marcin Sochacki, Bartłomiej Wróbel, Piotr Kornak, Łukasz Kraska, Kamil Bacior i Jakub Bielec zajęła II miejsce w miejskich zawodach w trójboju lekkoatletycznym.

13 maja 2009 r. uczeń kl. VI b Dominik Szwed zajął I miejsce w czwórboju lekkoatletycznym na Mistrzostwach  Łańcuta - kat.  chłopców  zorganizowanych  przez  Miejski  Ośrodek  Sportu i  Rekreacji
w Łańcucie.  Drużyna naszej szkoły zajęła  III miejsce.

30 kwietnia 2009 r. odbyły się zawody pływackie dla szkół podstawowych, w których uczestniczyli: Kacper Curkowicz z kl. IIIa, Mateusz Kuźnia, Paulina Michno, Weronika Trąd z kl. III b, Łukasz Kraska, Bartosz Wróbel z kl. IV a, Kamil Bacior, Łukasz Jurek, Karol Kunysz z kl. IV b, Michał Baran z kl. V a, Piotr Cieszyński, Sylwia Dołęga, Joanna Kuźniar, Angelika Steciw z kl. VI a. Piotr Cieszyński z kl. VI a zdobył brązowy medal w kraulu na grzbiecie.

22 kwietnia 2009 r. drużyna chłopców naszej szkoły w składzie: Sebastian Dobosz, Marek Barnat, Hubert Pilch, Michał Bełz, Karol Wałczyk, Tomasz Telesz, Dominik Szwed, Krzysztof Dudzic, Łukasz  Opałka, Kacper   Telesz, Aleksander Baran  zdobyła  II miejsce  w Turnieju Mini Piłki Nożnej
o Mistrzostwo Łańcuta w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej na rok szkolny 2008/2009

29 stycznia 2009 r. odbyły się Powiatowe  Zawody Pływackie, w których uczeń kl. III a, Dariusz  Ciupa
i uczeń kl. VI a, Piotr Cieszyński zdobyli II miejsca stylem grzbietowym w swoich kategoriach wiekowych.