Z życia szkoły

Aktualności
Ogłoszenia

Osiągnięcia

Sport

Informacje
o szkole

Historia
Patron

Współpraca
Kalendarz imprez

Dokumenty

Uczniowie

Samorząd
Klasy

Plan lekcji

Zastępstwa

Rada Rodziców

Pracownicy

Nauczyciele

Pedagog

Logopeda
Biblioteka

Świetlica

Galeria
Wycieczki
Galeria




 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona główna   

Konkursy

   

 

Rok szkolny 2015/2016

 

Dominika Pawlak została  finalistką  konkursu przedmiotowego z przyrody organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. 

Julia Napieralska została  finalistką  konkursu przedmiotowego z języka polskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. 

Julia Stąpor została  laureatką  konkursu przedmiotowego z języka polskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. 

Wyniki klasyfikacji półrocznej

Aleksandra Bożek zajęła I miejsce, Michał Stąpor II miejsce, Łukasz Żak III miejsce, a Kamil Krysiński i Borys Winiarczyk otrzymali wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie Talentów „Pokaż, na co cię stać” w kategorii klas IV-VI.

Łukasz Kuźniar, Jan Sokolik i Bartosz Balawejder zajęli I miejsce, Tymoteusz Frączek III miejsce, a Filip Błądek i Jakub Kruk otrzymali wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie Talentów „Pokaż, na co cię stać” w kategorii klas I-III.

Jakub Urban uczeń klasy VIa zakwalifikował się do II etapu (rejonowego) konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych woj. podkarpackiego z historii organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Dominika Pawlak uczennica klasy VIb zakwalifikowała się do II etapu (rejonowego) konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych woj. podkarpackiego z przyrody organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Julia Napieralska i Julia Stąpor uczennice klasy VIa zakwalifikowały się do II etapu (rejonowego) konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych woj. podkarpackiego z języka polskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Aleksandra Bożek zdobyła I miejsce, a Julia Stąpor III w Powiatowym Konkursie Poezji Patriotycznej pod hasłem „Kiedy myślę, Ojczyzna…”.   

Działający przy naszej szkole teatrzyk „Karolek” zdobył  nagrodę specjalną ZŁOTĄ BECZKĘ ŚMIECHU  w Wojewódzkim Przeglądzie Sztuki Kabaretowej KABARETONIK 2015 w Lubaczowie.

Maria Kochman zajęła II miejsce w kategorii solistów w XIV  Wojewódzkim Przeglądzie Pieśni Patriotyczno - Religijnej za wykonanie piosenkiOrszaki, dworaki.

 

Rok szkolny 2014/2015

Kacper Sawicki został  finalistą  konkursów przedmiotowych z historii i przyrody organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. 

 

Wyniki klasyfikacji półrocznej

 

Maria Kochman  zajęła  III miejsce w  kategorii  solistów klas IV - VI, natomiast zespół  wokalny zajął I miejsce w kategorii zespołów wokalnych klas IV - VI  w XII edycji Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek Z Aniołami zaśpiewajmy.

 

Szkolne Koło Teatralne „Karolek” zdobyło zaszczytne I miejsce w Przeglądzie Teatrów Szkolnych im. Jana Pawła II  Proszę o ciszę!  Baśń się tworzy!,  którego  organizatorem  było  Stowarzyszenie   Wychowanków i  Przyjaciół   Szkoły  Podstawowej  nr  4
i  Gimnazjum  nr  2 w Łańcucie pod  patronatem Kuratora Oświaty w Rzeszowie.

 

Kacper Sawicki uczeń klasy VIb zakwalifikował się do II etapu (rejonowego) konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych woj. podkarpackiego z przyrody i z historii organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Borys Winiarczyk zdobył III miejsce, a Marta Kosior wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Poezji Patriotycznej pod hasłem „Kiedy myślę, Ojczyzna…”.   

Działający przy naszej szkole teatrzyk „Karolek” zdobył  ZŁOTĄ BECZKĘ ŚMIECHU  w Wojewódzkim Przeglądzie Sztuki Kabaretowej KABARETONIK w Lubaczowie, gdzie zaprezentował  spektakl pt. „ Czerwony Kapturek szuka księcia”.

Maria Kochman zajęła I miejsce w kategorii solistów w XIII  Wojewódzkim Przeglądzie Pieśni Patriotyczno - Religijnej  „Sławię Cię Ziemio Ojczysta pieśnią i piosenką”.

 

Rok szkolny 2013/2014

Katarzyna Pomykała zajęła III miejsce w  tegorocznej edycji Międzyszkolnego Powiatowego Konkursu  „Prymus″ z języka polskiego, który został zorganizowany przez Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łańcucie.

Maria Kuchtar zajęła III miejsce w  tegorocznej edycji Międzyszkolnego Powiatowego Konkursu  „Prymus″ z języka angielskiego, który został zorganizowany przez Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łańcucie.

Wiktoria  Zuber   zajęła   I miejsce, Sandra  Stawarz  III  miejsce  w  kategorii soliści klas I-III,  a zespół  wokalny   II miejsce
w kategorii zespołów klas I-III
, natomiast Maria Kochman
zajęła II miejsce w kategorii soliści klas IV-VI, a zespół wokalny wyróżnienie specjalne w kategorii zespołów klas IV-VI w II Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Patriotycznej i Religijnej.

Emilia Wiatr  została  finalistką  I  etapu  XII  edycji  konkursu  „Młody  Matematyk”. 

Maria Kochman zajęła I miejsce w kategorii solistów za wykonanie utworu pt.: „Hej Janicku”, a  Oliwia Bednarska i Julia Kot zajęły II miejsce w kategorii duetów za wykonanie utworu pt.: „Hej, Baco!” w III Powiatowym Konkursie  Dziecięcej Poezji Śpiewanej dla Uczniów Szkół Podstawowych Powiatu Łańcuckiego „Zaśpiewam TOBIE - na ludową nutę”.

Zespół wokalny w składzie: Maria Kochman, Maria Kuchtar, Weronika Wałczyk, Patrycja Dobosz, Gabrysia Wanowicz, Julia Kot, Wiktoria Zuber, Dominika Baran,  Marta Kosior,  Aleksandra Wałczyk,  Julia Malik,  Paulina Niemczak,  Oliwia Bednarska,  Anna Fałta  zajął I miejsce w kategorii poezja śpiewana, w XII Powiatowym Recytatorskim Konkursie Poezji o Annie Jenke „Pragnąć tylko gwiazd”, .

 

Sandra Stawarz  zajęła  II miejsce  w  kategorii  solistów klas I-III za kolędę "Kołysanka świerszcza", a Maria Kochman II miejsce w kategorii solistów klas IV-VI za pastorałkę "Łokarynki, fujareczki", natomiast zespół  wokalny w składzie:  Maria Kochman, Maria Kuchtar, Weronika Wałczyk, Patrycja Dobosz, Gabrysia Wanowicz, Julia Kot, Wiktoria  Zuber, Nikola Pelc, Dominika Baran, Kinga Turakiewicz, Aleksandra Wałczyk, Marta Kosior, Paulina Niemczak zajął II miejsce w kategorii zespołów  w XII edycji Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek Z Aniołami zaśpiewajmy.

Julia Kot zajęła III miejsce ex aequo  w kategorii wiekowej uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej, a Maria Kochman otrzymała wyróżnienie w kategorii uczniów  klas 4-6 w II Międzyszkolnym Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej “You can sing – Po prostu śpiewaj!”.

Maria Kuchtar zajęła II miejsce w II Powiatowym Konkursie Poezji Patriotycznej pod hasłem „Kiedy myślę, Ojczyzna…”, który odbył sie w naszej szkole.

Maria Kochman  zajęła I miejsce w kategorii  solistów za wykonanie piosenki pt.: „Przyślij mi list”, a nasz zespół wokalny w składzie: Maria Kuchtar, Weronika Wałczyk, Gabrysia Wanowicz, Kinga Turakiewicz, Nikola Pelc, Julia Malik za wykonanie piosenki pt.: Schowaj mnie” otrzymał III miejsce w kategorii zespołów w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Religijnej Śpiewaj duszo ma″.

Zespół  wokalny w składzie:  Maria Kuchtar, Weronika Wałczyk, Gabrysia Wanowicz, Julia Kot, Aleksandra Wałczyk, Julia Malik zajął II miejsce w kategorii zespołów, natomiast  indywidualnie  w kategorii  solistów Marysia Kochman  zajęła również  II miejsce za wykonanie pieśni pt.: Obce kraje” i „Przyślij mi list” w XII Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Patriotyczno – Religijnej.

Rok szkolny 2012/2013

Zespół  wokalny  zajął  II miejsce  za piosenkę „Hava nagila”, natomiast  indywidualnie  w kategorii  solistów klas I-III   Marysia Kochman  zajęła  I miejsce za utwór „Mamo żywa kołysko”, a w kategorii solistów klas IV-VI Zuzanna Kołodziejczyk III miejsce za piosenkę „Autostop” w XV Powiatowym  Artystycznym  Przeglądzie  Pracy  Szkolnej  i  Pozaszkolnej, który odbył się w MDK w Łańcucie.

 

Maria Kuchtar została laureatem etapu wojewódzkiego XI Konkursu Czytania ze Zrozumieniem: „Wiem, o czym czytam″, który odbył się w naszej szkole.

 

Marysia Kochman zajęła I miejsce w kategorii klas I-III  za piosenki: „Wolność” i „Sycko se wom zycom”, a Zuzanna Kołodziejczyk wyróżnienie w kategorii klas IV-VI za piosenki: „Mała dziewczynka z AK” i „Odnalazłem Ciebie” w I Powiatowym Konkursie Piosenki Religijnej i Patriotycznej, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 w Łańcucie.

Uczennice naszej szkoły: Maria Kuchtar, Katarzyna Pomykała i Gabrysia Wanowicz zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego XI Konkursu Czytania ze Zrozumieniem: „Wiem, o czym czytam″.

Marysia Kochman zajęła I miejsce w kategorii klas I-III  za piosenkę pt. „Ja mam ciocię w samolocie”, a Zuzanna Kołodziejczyk IV miejsce w kategorii klas IV-VI za piosenkę pt. „Trzepak” w II Konkursie Dziecięcej Poezji Śpiewanej dla uczniów szkół podstawowych powiatu łańcuckiego „Zaśpiewam Tobie - piosenki naszych dziadków”, który odbył się w MBP w Łańcucie.

 

Rok szkolny 2011/2012

Zuzanna Kołodziejczyk zdobyła wyróżnienie w Konkursie  pięknego  czytania zorganizowanym  przez  Wojewódzką Bibliotekę Pedagogiczną w Rzeszowie. W nagrodę wystąpiła  w Studiu Koncertowym Polskiego Radia w Rzeszowie, w audycji  „na żywo” i przeczytała fragment utworu Janusza Korczaka.

Weronka Wałczyk została wyróżniona w konkursie plastycznym dla dzieci z klas IV - VI szkoły podstawowej  „Moja Ulubiona Księgarnia” zorganizowanym przez księgarnię językową POLANGLO w woj. podkarpackim i lubelskim.

Zespół wokalny zajął I miejsce natomiast indywidualnie w kategorii klas I-III  Marysia Kochman zajęła III miejsce, a w kategorii klas IV-VI Zuzanna Kołodziejczyk I miejsce w XIV Powiatowym  Artystycznym  Przeglądzie  Pracy  Szkolnej  i  Pozaszkolnej, który odbył się w MDK w Łańcucie.

Zespół wokalny w składzie: Patrycja Dobosz, Maria Kuchtar, Weronika Wałczyk, Maria Kochman, Weronika   Ptaszek,  Zuzanna  Kołodziejczyk  zajął   III  miejsce  w  kategorii   zespołów   wokalnych na I Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Moje Miasto w Łańcucie za piosenkę „To jest mój świat”.

Zespół wokalny w składzie: Maria Kuchtar, Weronika Wałczyk, Maria Kochman, Weronika Ptaszek, Zuzanna Kołodziejczyk zajął III miejsce w Przeglądzie Piosenki Religijnej w Górnie za zaprezentowanie piosenki „Mój Jezus″.   

Marcin Szajer zajął I miejsce, a Edyta Szajer III miejsce w  tegorocznej edycji Międzyszkolnego Powiatowego Konkursu  „Prymus″ z języka angielskiego, który został zorganizowany przez Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łańcucie.

Łukasz Golenia zajął I miejsce, a Alicja Jóźwiakowska III miejsce w  tegorocznej edycji Międzyszkolnego Powiatowego Konkursu  „Prymus″ z matematyki, który został zorganizowany przez Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łańcucie.

Uczennica naszej szkoły Alicja Jóźwiakowska zakwalifikowała się do finału X Rzeszowskiego Konkursu Matematycznego  „Młody Matematyk″.

W. Dąbek zajęła I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Sport w oczach dzieci”.

Zespół wokalny w składzie: Weronika Wałczyk, Emilia Wiatr, Maria Kochman, Karolina Żak, Gabriela Wanowicz, Paulina Ptaszek zajął II miejsce w kategorii zespołów wokalnych szkół podstawowych w X Wojewódzkim Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej „Sławię cię ziemio ojczysta″.   

 

Rok szkolny 2010/2011

Marta Kosior i Gracjan Kuca zajęli II miejsce w konkursie plastycznym Zamki, zameczki nie tylko z bajeczki zorganizowanym przez MBP w Łańcucie.

Maksymilian Kiełb został laureatem IV edycji konkursu Najlepsi z Najlepszych zorganizowanego przez Burmistrza Miasta Łańcuta, Łańcuckie Stowarzyszenie Oświatowe oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Chór szkolny został laureatem w XIII Powiatowym  Artystycznym  Przeglądzie  Pracy  Szkolnej  i  Pozaszkolnej, który odbył się w MDK w Łańcucie.

Maria  Kochman  zdobyła III miejsce  w  kategorii klas młodszych, a chór zajął II miejsce w kategorii klas starszych w 10 edycji Powiatowego Konkursu Piosenki Religijnej w Górnie, przy czym jury nie przyznało  I miejsca.

Paulina Michno zdobyła II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym Zdrowi w dorosłe życie zorganizowanym przez Placówki Oświatowe.

Martyna Bator zdobyła  III miejsce, a Paulina Baran i Aleksandra Urban wyróżnienie w powiatowym konkursie  Mój wybór - nie palę zorganizowanym przez Powiatową Stację Epidemiologiczną.

Magdalena Bełz i Michał Pawlak zajmując III miejsce zostali zwycięzcami  tegorocznej edycji Międzyszkolnego Powiatowego Konkursu  „Prymus″ z matematyki, który został zorganizowany przez Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łańcucie.

Michał Pawlak, Magdalena Bełz, Wojciech Rut i Mateusz Pelc zakwalifikowali się do etapu finałowego IX Rzeszowskiego Konkursu Matematycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych „Młody Matematyk″.

Remigiusz  Kliś z klasy  III b reprezentował  naszą szkołę i rejon w konkursie recytatorskim  „Literatura
i  Dzieci
- Uśmiechnij  się″  na  szczeblu  wojewódzkim,  w  którym  został   wyróżniony  dyplomem
i nagrodą książkową
za piękną recytację wiersza 
Stefek Burczymucha Marii Konopnickiej.

Remigiusz Kliś zajął II miejsce w eliminacjach rejonowego konkursu z cyklu Literatura i dzieci uzyskując   kwalifikację   do   finału   konkursu.  Wyróżnienia  w  konkursie  zdobyły  Maria Kuchtar
i Zuzanna Kołodziejczyk.

 

Rok szkolny 2009/2010

Praca uczennicy klasy IIIb Katarzyny Mierzwy została wyróżniona spośród 1600 prac w konkursie plastycznym „My Vocabulary Book″ zorganizowanym przez sieć księgarni językowo-edukacyjnych Polanglo.

Chór  szkolny  otrzymał  wyróżnienie  w  XII Powiatowym Przeglądzie Artystycznym Pracy Szkolnej
i
Pozaszkolnej,  który  odbył  się  w  MDK  w  Łańcucie.  Indywidualnie   uczennice   Zuzanna Kołodziejczyk w kategorii klas I-III i Julia Grabowska w kategorii klas IV-VI zdobyły tytuł laureata, a Aleksandra Włodyka wyróżnienie. Ponadto Julia Grabowska została nominowana w tym roku do nagrody
Najlepsi z najlepszych.

Chór szkolny zdobył I miejsce w Międzygimnazjalnym Przeglądzie Piosenki Religijnej, który odbył się w Górnie, koło Sokołowa Małopolskiego. W kategorii solistów Aleksandra Włodyka wywalczyła III miejsce.

Konrad Bujak zajął I miejsce, a Zuzanna Kołodziejczyk II miejsce w VII Konkursie Matematycznym Podkarpackich Szkół Podstawowych imienia Jana Pawła II w Rzeszowie.

Chór szkolny zdobył II miejsce w I Powiatowym Przeglądzie Kolęd Z aniołami zaśpiewajmy″, który odbył się w MDK w Łańcucie. Indywidualnie Julia Grabowska zajęła I miejsce, a Aleksandra Włodyka III miejsce.

Aleksandra  Włodyka  zajęła  I miejsce w  Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek, który odbył się
w MBP w Łańcucie, gdzie zaprezentowała pastorałkę
Jam jest dudka″.

Łukasz Kraska zajął I miejsce w zawodach szachowych w kategorii uczniów szkól podstawowych zorganizowanych przez MOSiR Łańcut dla uczczenia Święta Niepodległości.

Zuzanna Kołodziejczyk i Julia Grabowska  reprezentowały miasto Łańcut  w  finale wojewódzkim  konkursu    „Literatura   i   dzieci   -   Nasze   marzenia″,   w  kategorii   piosenka,   który   odbył   się 
w  WDK  w Rzeszowie otrzymując piękne nagrody książkowe.

Chór  szkolny zdobył wyróżnienie w  konkursie  „Literatura i dzieci - Nasze marzenia″ w kategorii piosenkaktóry  odbył  się  w  MDK  w  Łańcucie.  Indywidualnie   uczennice   Zuzanna  Kołodziejczyk
w kategorii klas I-III i Julia Grabowska w kategorii klas IV-VI otrzymały w tym samym konkursie nominację
do konkursu na szczeblu wojewódzkim.

Jacek Golenia zakwalifikował się do etapu rejonowego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

 

Rok szkolny 2008/2009

Julia  Grabowska  została  laureatką  XI   Powiatowego  Artystycznego   Przeglądu   Pracy   Szkolnej
i   Pozaszkolnej 
w  Łańcucie  zorganizowanego  przez   Powiatowy  Zespół  Ognisk  Pracy  Pozaszkolnej
w Łańcucie

Justyna  Gdula   i   Igor  Szczepański   otrzymali   wyróżnienia  w  II   edycji   konkursu   „Najlepszy
z najlepszych” o nagrodę Burmistrza Miasta Łańcuta i Łańcuckiego Stowarzyszenia Oświatowego

Miejski konkurs plastyczny „Biblioteka XXI wieku w Twoim mieście” zorganizowany przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Rzeszowie - Filię w Łańcucie pod Patronatem Burmistrza Miasta Łańcuta  i  Starosty  Powiatu  Łańcuckiego. W  kategorii  uczniów klas IV-VI szkól podstawowych nagrody
i dyplomy otrzymali:
Mateusz Ptaszek - II miejsce
Igor Szczepański - III miejsce
Natalia Mierzwa - wyróżnienie
Kamil Podwyszyński - wyróżnienie

Julia  Grabowska zajęła I  miejsce  w VI  Gminnym Konkursie Profilaktycznym pod hasłem „Zdrowi
w dorosłe życie”.

Michał Bełz zajął II miejsce w VII Rzeszowskim Konkursie Matematycznym „Młody Matematyk”.

Mateusz Ptaszek został finalistą II etapu Konkursu Matematyczno- Przyrodniczego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Mateusz Ptaszek zajął III miejsce w VII Powiatowym Konkursie o Annie Jenke w kategorii prac plastycznych.

Joanna  Kuźniar  i  Wojciech  Włodyka  otrzymali  wyróżnienia  w  Powiatowym Konkursie z wiedzy
o
kompozytorze Witoldzie Lutosławskim.

Igor Szczepański otrzymał wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Portret mojego przyjaciela”. MBP Łańcut.

Mateusz Ptaszek zajął III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Moja choinka”. MBP Łańcut.

Chór szkolny zajął I miejsce w eliminacjach powiatowych konkursu „Literatura i dzieci - kolory przyjaźni” w kategorii śpiewanej. MDK Łańcut.

 

Rok szkolny 2007/2008

Sebastian Dołęga zajął II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Herb Miasta Łańcuta”. MBP Łańcut.

Jakub Szczepański zajął II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Herb Miasta Łańcuta”. MBP Łańcut.

Igor Szczepański zajął III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Herb Miasta Łańcuta”. MBP Łańcut.

Julia Denko otrzymała wyróżnienie w I Powiatowym Konkursie Muzycznym z wiedzy o kompozytorze - Stanisław Moniuszko.

Chór szkolny zdobył II miejsce w IV edycji Konkursu Muzycznego „Miej oczy szeroko otwarte” - poezje Reginy Schönborn. Gimnazjum nr 2 w Łańcucie.